На виконання листа Уповноваженого Президента України з прав дитини від 08.02.2021 №15/3-07/192 щодо захисту дітей в цифровому середовищі, листа Відділу освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області від 09.02.2021 року № 33, литса Депертамента освіти і науки Київської ОДА від 01.03.2021 № 12-01-18/662 щодо небезпечного контекту "смертельний челендж", були проведені такі заходи протягом лютого-березня виховні бесіди, круглі столи присвячені захисту дітей в цифровому середовищі з метою інформування учнів та батьків НВК щодо збільшення сексуальних ризиків булінгу в інтернеті, запобігання подібних злочинів під час використання учнями інформаційно-комунікаційних технологій, цінностям людини та сенсу життя соціальним педагогом закладу освіти для учнів 5-7 та 9-х класів
Софіївсько-Борщагівського НВК.
Як реагувати на негатив в соцмережах
Злісні коментарі в мережі стали буденністю, але завжди можна навчитися правильно на них реагувати.
📌В першу чергу можете порадіти — вас читають/дивляться. Те, про що ви пишете, цікавить людей.
📌Якщо коментар конструктивний, розгляньте його як запрошення до діалогу — пояснюйте свою думку, дискутуйте.
📌Якщо бачите, що перед вами «стовідсотковий хейтер» — не підливайте масла у вогонь, адже саме цього він чекає. Він хоче вивести вас з рівноваги і змусити грати на своїх умовах. Агресивна відповідь не тільки не розв'яже проблему, а й змусить вас відчути себе ще гірше. Якщо не можете стриматися, напишіть емоційну відповідь, але не публікуйте її. Зачекайте до завтра, а в цей час зосередьтеся на речах, які дійсно важливі для вас. Потім видаліть те, що було написано на емоціях.
📌Ніколи не відповідайте агресією, іронією і повчаннями. Якщо, звичайно, не хочете нарватися на нові образи в більших масштабах. Задумайтесь краще, чи вартий негативний коментар вашої уваги, адже хейтер тільки цього і чекає.