День протидії булінгу в ОЗО "Софіївсько-Борщагівський ліцей"

 4 травня весь цивілізований світ відзначив
Міжнародний День протидії булінгу.


А сьогодні учні, вчителі та батьки нашого ліцею долучилися до важливої ініціативи соціально-психологічної служби ОЗО "Софіївсько-Борщагівський ліцей" і приєдналися до флешмобу "Ми проти булінгу!". Одягнувши одяг з елементами рожевого та синього кольорів, висловили свою підтримку у створенні безпечного та дружнього середовища в ліцеї, де кожен почуватиметься комфортно та захищено.


Психолог Оксана Василько та соціальний педагог Людмила Осадча відвідали учнів початкової школи, щоб розповіли про Міжнародний день проти булінгу та з'ясували, що діти знають про це явище.
З ініціативи соціально-психологічної служби ОЗО "Софіївсько-Борщагівського ліцею" та з великої підтримки і єдності всього колективу та наших учнів ми отримали чудові результати!
Провели флешмоб 🩷🩵, а також терапевтичні вправи на вивільнення емоцій нашими учнями (діти вчилися виражати негативні емоції та розвивати почуття вдячності).



Ці заходи були спрямовані на підвищення обізнаності про проблему булінгу та сприяння створенню безпечного та сприятливого середовища в ліцеї.

Вдячні всім, хто підтримав ініціативу. ❤️Разом ми сила!








Інспектори поліції провели важливі бесіди з учнями ліцею про безпеку та відповідальність.

 2 квітня в ОЗО «Софіївсько-Борщагівський ліцей» відбулася зустріч здобувачів освіти різних вікових категорій з інспекторами відділу зв’язків з громадськістю Оксаною Єфремовою, Вікторією Шаповал та Євгенією Іванченко.

Інспектори провели окремі бесіди, враховуючи вікові особливості учнів:

  • Для молодших школярів (2-Д, 2-К, 3-О, 4-Б, 4-Є класи): Основною темою розмови стали Правила дорожнього руху (ПДР) та відповідальність за свої вчинки. Інспектори в ігровій формі нагадали дітям про важливість безпечної поведінки на дорозі, розповіли про правила для пішоходів та пасажирів. Також було акцентовано увагу на відповідальності за свої дії та їхні можливі наслідки.
  • Для здобувачів освіти середньої ланки (6-Є та 9-Д класи): Тематика бесід була більш розширеною та охоплювала питання булінгу, відповідальності за вчинки та вербування в інтернеті. Інспектори детально розповіли про різні види булінгу, його руйнівні наслідки та шляхи протидії. Окрему увагу було приділено відповідальності підлітків за свої дії, в тому числі в кіберпросторі. Важливою темою стала загроза вербування в інтернеті, методи маніпуляцій та способи захисту від них.

Зустрічі пройшли в форматі відкритого спілкування, де учні мали змогу ставити запитання та отримувати кваліфіковані відповіді від представників правоохоронних органів.

Адміністрація ОЗО «Софіївсько-Борщагівський ліцей» висловлює щиру подяку інспекторам відділу зв’язків з громадськістю Оксані Єфремовій, Вікторії Шаповал та Євгенії Іванченко за проведені змістовні та корисні бесіди з учнями.